Новини
![Ева Рамбала: «Мені подобається проводити тренінги в Україні»](/pub/news/60f95a0a07b3f6c0.jpg)
Ева Рамбала: «Мені подобається проводити тренінги в Україні»
11 грудня 2019Подбати про тих, хто дбає про інших: «Простір Гідності» влаштував навчальний захід для освітян на платформі Школи Інженерів Порозуміння в рамках проекту «Діалог задля вирішення конфліктів».
![«Педагогіка миру» — зерно, посіяне в зрощення діалогу всередині суспільства](/pub/news/59cbdc8f7a3eed70.jpg)
«Педагогіка миру» — зерно, посіяне в зрощення діалогу всередині суспільства
31 жовтня 2019Завершився проект «Педагогіка миру», який Простір Гідності здійснював у 6 регіонах України разом Інженерами порозуміння за підтримки Громадська служби миру (CPS) і Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
![Стартувало навчання четвертої групи «Школи Інженерів Порозуміння»](/pub/news/725ae3f8a0d955d0.jpg)
Стартувало навчання четвертої групи «Школи Інженерів Порозуміння»
1 жовтня 2019Шістнадцять з понад двохсот претендентів були обрані через багаторівневу тестову систему, щоб розпочати навчання в четвертій групі програми з повною зайнятістю «Школи Інженерів Порозуміння».
![Відчуваєте покликання стати Інженером Порозуміння?](/pub/news/6245dd9560282600.jpg)
Відчуваєте покликання стати Інженером Порозуміння?
25 липня 2019Розпочато набір на участь у Школі Інженерів Порозуміння! Школа «Інженери Порозуміння» до 8 серпня 2019 року (до 18.00) приймає заявки на участь у навчанні (2019-2020 рр.)
![Мелітопольська бібліотека послужила простором для воркшопу з Інженерії Порозуміння.](/pub/news/0bf4fc72d5ff2b60.jpg)
Мелітопольська бібліотека послужила простором для воркшопу з Інженерії Порозуміння.
26 червня 201920 червня на базі бібліотеки ім. М. Горького міста Мелітополь Запорізької області в рамках проекту «Педагогіка миру» відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування», спрямований на відновлення громадянського діалогу на Сході України.
![Проект «Пряма дія Інженерів Порозуміння»](/pub/news/8285eaa9ba0a7360.jpg)
Проект «Пряма дія Інженерів Порозуміння»
19 червня 2019На початку червня 2019 року Український центр ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» провів зустріч та ввідний тренінг для Інженерів Порозуміння з метою запуску проекту «Пряма дія Інженерів Порозуміння»*.
![Зустріч організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD)](/pub/news/aefd07e3ee665800.jpg)
Зустріч організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD)
13 червня 20196-7 червня 2019 року в м. Дніпро відбулася зустріч представників організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD) від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
![У м.Кривий Ріг відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»](/pub/news/f760a644e8098520.jpg)
У м.Кривий Ріг відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»
6 червня 201925 травня у рамках проекту «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України» пройшов воркшоп у м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
![У Старобільському районі відбувся воркшоп: «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»](/pub/news/bf80f0517775bb90.jpg)
У Старобільському районі відбувся воркшоп: «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»
28 травня 20198 травня 2019 року у рамках проекту «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України» пройшов воркшоп.
![У м.Бахмут Донецької обл. відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»](/pub/news/62d0230e185457c0.jpg)
У м.Бахмут Донецької обл. відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»
8 травня 2019У воркшопі взяли участь медичні працівники комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради».