У м.Кривий Ріг відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»

6 червня 2019
У м.Кривий Ріг відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»

25 травня у рамках проекту «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України» пройшов воркшоп у м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Захід відбувся на запит ГО «ЯРеформація» та за сприяння ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» в рамках програми «Цивільна служба миру» за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Ешборн, ФРН.

Головними темами воркшопу були: трансформація конфлікту, фасилітація діалогу, медіація. Учасники на практиці відпрацьовували ситуації.

Фасилітатором воркшопу виступила Тетяна Савченко – Інженер Порозуміння ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності».

Тетяна Савченко: «Мені було дивно, що люди однозначно зацікавлені у заході і в темі. Вони не новачки, деякі з них вже проходили навчання з теми діалогів. Молодь багато розказувала про емоційний інтелект. Цілі тренінгу було досягнуто і ми задовольнили запит організації. Я люблю працювати з людьми, які знають, чого вони хочуть».

Учасниками воркшопу стала ГО «ЯРеформація» та її партнери – спільнота «Рада активної молоді», ГО «Інститут управління законами», серед яких співробітники та волонтери програм громадських організацій, що працюють у сфері захисту прав та соцільно-психологічної допомоги населенню в цілому та молоді зокрема.
Джерело та фото