Відчуваєте покликання стати Інженером Порозуміння?

25 липня 2019
Відчуваєте покликання стати Інженером Порозуміння?

Школа «Інженери Порозуміння» до 8 серпня 2019 року (до 18.00) приймає заявки на участь у поглибленій річній програмі з повною зайнятістю, група №4

Якщо Ви прагнете сприяти відновленню в країні соціальної справедливості, досягненню розуміння у суспільстві, вирішення деструктивних конфліктів й хочете зробити свій внесок в оновлення, розбудову та збереження миру в Україні – ми чекаємо на Вас!

У Школі Інженерів Порозуміння Ви матимете усі умови стати майстром з побудови миру, а саме:

Набуті знання та досвід допоможуть не лише розкрити Ваші професійні, лідерські завдатки і особисті чесноти, але й сприятимуть вашому формуванню у поставі миротворця через підтримку громад у їхніх зусиллях мирно врегульовувати деструктивні конфлікти, трансформуючи насильницькі стратегії у стратегії порозуміння та співпраці.

Відгуки випускників Школи ІП першої хвилі:

«Я дуже хотіла потрапити до цієї Школи. Я була зацікавлена у продовженні практики Ненасильницької комунікації і мала велику довіру до команди, яка реалізовувала проект».
«Проживання у Будинку, чергування, співпраця з різних питань – це було, напевне, одним із найцікавіших викликів для нашої групи».

«На першій лекції Карл [лід-тренер і партнер Школи Карл Плеснер] сказав, що найцінніше із навчання тут – це робота над собою. І це так дійсно було».

«Донька сказала, що моя практика Ненасильницького спілкування – найкраща інвестиція в нашу сім’ю» ~ ... ~ Марина Кравченко, Інженерка Порозуміння першої хвилі випуску, Київщина.

«Навчання у міжнародних тренерів, практиків кризових комунікацій, сертифікованих тренерів з Ненасильницького спілкування… Майже усі наші викладачі мають досвід роботи у країнах, де був воєнний конфлікт. Це великий досвід і великий фундамент у нашій діяльності» ~ Степан Семенов, Інженер Порозуміння 1-ї хвилі з Дніпропетровшини.

«Що дав мені рік навчання і практики у Школі – я ще навіть не можу усвідомити до кінця… Це неймовірний досвід і знання! Це уроки, які до цього часу проживаю та інтегрую у своє життя… Це і святкування успіхів і оплакування втрат. Та саме головне – це ЛЮДИ. Усі, з ким довелося зустрітися на цьому шляху» ~ ...

«Після навчання багато змінилося у моїй тренерській діяльності й особистих консультаціях. Але найголовніше – це мій внесок у розвиток культури діалогу в нашому суспільстві. І ще буде...» ~ ...

«Я не можу описати ті дивовижні пережиття у момент трансформації динаміки діалогового процесу між ворогуючими групами, коли із стратегій, що ведуть до протистояння, учасники самі навертаються до стратегій співпраці!» ~ Марина Акімченкова, Інженерка Порозуміння першої хвилі випуску, Донеччина.

«
Школа змінила моє життя на краще. Я почав розуміти речі, які були до цього мені неприйнятні і навіть ворожі... Зараз я знаю багато чого про те, що може об'єднувати суспільство, а не створювати протистояння...» ~ Андрій Синяков, Інженер Порозуміння першої хвилі з Харкова.


Ширше про Інженерію Порозуміння та програму
: https://peaceengineers.com/about/history і на нашій сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/PeaceEngineers/
Детальніше про навчальну програму: https://peaceengineers.com/programms/curriculum
Більше про подання заявки на участь: https://www.surveymonkey.com/r/FGZ3HVR