Зустріч організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD)

13 червня 2019
Зустріч організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD)

6-7 червня 2019 року в м. Дніпро відбулася зустріч представників організацій-партнерів у проектах Громадської служби миру (ZFD) від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Від Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» на зустрічі була присутня Анна Мальона, координатор проекту «Педагогіка Миру» для відновлення Громадянського діалогу на Сході України», що виконується «Простором Гідності» в рамках програми Громадська служба миру (ZFD) від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

У зустрічі також взяли участь представники ГО «ДОО «Сила майбутнього», Інституту миру та порозуміння, CPS PBA в EdCamp Ukraine та інші колеги.

В рамках заходу усі організації представили свої проекти та проміжні результати й визначали точки перетину для збільшення ефективності у своїй діяльності на царині миропобудови в Україні.

За підсумками зустрічі було домовлено про створення робочої групи, яка відслідковуватиме спільні точки, що слугуватимуть усім представленим організаціям у реалізації їхніх програм та проектів, а також презентувати оновлену інформацію щодо своєї діяльності у проектах під час періодичних зустрічей робочої групи в Дніпрі.