Місія та принципи

Простір Гідності — це ініціатива, заснована координаторами волонтерської мережі «Евакуація+» (Е+) та Українського координаційного центру міжнародної допомоги потерпілим у подіях Євромайдану за підтримки іноземних фахівців із міжнародної мережі ненасильницького спілкування (The Center for Nonviolent Communication, CNVC)

Наша місія полягає в тому, щоб громадяни, різні групи та організації в Україні врегульовували конфлікти та спори мирним шляхом діалогу, що базується на взаєморозумінні та гідності. Наша мета – максимально створити умови та поширювати інструменти ненасильницької взаємодії у конфліктних ситуаціях. Для цього ми використовуємо практики міжнародних фахівців і одночасно підтримуємо та організовуємо навчання тих, хто висловив намір та готовий практично здійснювати миротворчу діяльність.

«Простір Гідності» діє з 2015 року задля сприяння розвитку суспільної культури діалогу, розповсюджуючи методики та навички запобігання і врегулювання насильницьких конфліктів різних ступенів на різних рівнях суспільних відносин. Знання, які поширює «Простір Гідності» спрямовані на відновлення взаєморозуміння і заснування передумов для спільного розвитку та налагодження діалогів між конфліктуючими сторонами.