Як потрапити до Школи Інженерів Порозуміння і чому там навчають?

20 липня 2020
Як потрапити до Школи Інженерів Порозуміння і чому там навчають?

В ефірі Громадського радіо Олена Ганцяк-Каськів розповідала про фахівців, яких готує Школа Інженерів Порозуміння. Зокрема, Олена наголосила, що хоч "Інженери Порозуміння" – це і нове словосполучення для загалу українців, та воно швидко набуває ваги й актуальності саме як професія майбутного, а також вже відоме у багатьох громадах країни, бо асоціюється із подоланням конфлікту і переходом на рівень порозуміння та співпраці.

Свою миробудівну комунікаційну роботу Інженери Порозуміння засновують на процесі Ненасильницького спілкування, додаючи за потребою техніки Інженерії Порозуміння, а саме такі, – як фасилітація діалогу, медіація, кризові переговори, використання сили з метою захисту та ін. Очільниця «Простору Гідності» додала, що до наступної групи Школи ІП запрошуються учасники з усіх областей України.

До слів голови організації долучився і Олег Іванов – Інженер Порозуміння першого випуску Школи. Олег розповів про свій досвід роботи із сторонами конфлікту на сході країни – в Луганській і Донецькій областях.

Повне інтерв'ю слухайте за посиланням:
https://hromadske.radio/podcasts/hromadska-hvylya/chomu-navchaiut-u-shkoli-inzheneriv-porozuminnia-ta-iak-vony-pratsiuiut-u-hromadakh?fbclid=IwAR3jedOQIfo_yVYAyEXotKdUZvLtBnoVHHgA6BovryX1bkMDoQmcqXXK0rc

Довідково: Програму «Школа „Інженери Порозуміння“» в Україні реалізовує ГО «Центр Ненасильницького спілкування та примирення „Простір Гідності“» в рамках міжнародного проекту «Діалог задля вирішення конфліктів» спільно з ПАКС (Нідерланди) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.Дивіться також