Треніг для спецпризначенців Києва з розвитку стресостійкості в кризових умовах

22 березня 2023
Треніг для спецпризначенців Києва з розвитку стресостійкості в кризових умовах

«Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» на запит керівництва Головного управління Національної поліції у місті Києві та в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я поліцейських провів триденний тренінг на тему «Розвиток стресостійкості та використання внутрішнього потенціалу в кризових умовах».

У тренінгу взяли участь правоохоронці, які мають досвід бойових дій на передовій, включно з переселеними з тимчасово окупованих територій членами особового складу.


Під час тренінгу учасники навчалися вмінню вирішувати конфліктні ситуації та досягати примирення у групових суперечках, а також практикувати подолання для себе та для особового складу / громади розбалансованих психо-емоційних станів, які виникають під час воєнних дій в Україні.

Денис Романенко, начальник психологічної служби ГУНП у м. Києві під час тренінгу наголосив, що психоло-емоційна підтримка поліцейських та військовослужбовців дуже важлива і актуальна у подіях сьогодні. Адже психологічне здоров’я вартових громадського порядку надто значуче, бо вони у сучасних буремних подіях в Україні часто набувають функцій захисників, на рівні з побратимами з лав ЗСУ. Денис додав, що поліцейський, який уміє самостабілізуватися та підтримувати інших знімати психоемоційну напругу іншим, надає впевненості громадянам у ці складні часи.

Правоохоронці подякували організаторам та тренерам за ще одну чудову нагоду психолоемоційного навчання та розвантаження, що також привело до вирішення питань, які турбували кожного з учасників.

Учасники тренінгу слухали та практикували разом з головою ГО «Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» Оленою Ганцяк-Каськів та партнером у Просторі Гіднсоті, міжнародним спеціалістом з відновлення соціальних зв’язків після деструктивних подій, сертифікованим тренером з Ненасильницького спілкування Карлом Плеснером.

Тренінг організовано Українським Центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» в рамках проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів в Україні під час війни» у співпраці з організацією ПАКС-Нідерланди.


Фото з архіву Простору Гідності

Дивіться також