Розпочато набір у групу 7 «Школи Інженери Порозуміння»

27 квітня 2021
Розпочато набір у групу 7 «Школи Інженери Порозуміння»

Розпочато набір до сьомої групи проєкту «Школа Інженери Порозуміння». Це буде остання група у проєкті 2019-22 рр.

Цього разу навчальна програма групи №7 складатиметься із кількох етапів, які включатимуть тренінги та навчальні заходи, що проходитимуть у форматах онлайн і офлайн.

Освітній період у Школі ІП цього разу триватиме 10 місяців.

Конкурсанти, що пройдуть усі відбіркові рівні, стануть учасниками «Школи Інженери Порозуміння» та матимуть змогу отримати найповніші теоретичні знання та практичний досвід із теорії Ненасильницького спілкування. Водночас, майбутні Інженери Порозуміння навчаться вирішувати конфлікти шляхом мирних перемовин, фасилітувати діалоги для відновлення злагідних діалогів у громадах та багато іншого.

Після закінчення усього курсу, учасники, які здадуть усі іспити, отримають сертифікат зразка Інженерів Порозуміння, т.з. «Зелений сертифікат» і будуть рекомендовані організаторами Школи до подальшої діяльності у ролі Інженера Порозуміння. До того ж, вони приєднаються до спільноти Інженерів Порозуміння I i II хвилі.

Ще на етапі ДО конкурсу зареєстровані його учасники зможуть пройти серію онлайн вебінарів від Інженерів Порозуміння на базові теми Ненасильницького спілкування (ННС). Запрошуємо усіх зацікавлених конкурсантів долучитися до веб-лекцій. Основний дедлайн – 5 травня.

Для тих, хто не матиме можливості вчасно доєднатися до вебінарів ми надамо змогу приєднатися до них до 23 травня.

Майбутні учасники, що матимуть намір навчатися у 7-мій групі Школи ІП, можуть легко зареєструватися на перший етап відбору, заповнивши цю первинну реєстраційну форму. Реєстрацію кандидатів буде завершено о 16:00 25 травня 2021 року.

Чекаємо на Тебе – майбутній Інженере Порозуміння!


Дивіться також