Психологи підрозділів МВС України проходять навчання у Просторі Гідності

18 квітня 2024
Психологи підрозділів МВС України проходять навчання у Просторі Гідності

17-18 квітня 2024 року до Будинку Інженерів Порозуміння завітали фахівці служб психологічного забезпечення Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби та Державної служби України з надзвичайних ситуацій з-поміж психологів (mental tutor) для 2 денного навчання з підвищення внутрішнього потенціалу та підвищення спроможності вирішувати конфліктні ситуації.

Навчання відбувалось на запрошення Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення "Простір Гідності" у тренінговому центрі Будинку Інженерів Порозуміння в Києві.

Захід для наставників з ментального здоровʼя (Mental Tutors) провів тренер Карл Плеснер, міжнародний сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування та з технік кризових переговорів, фахівець з відновлення суспільних зв’язків (Данія-Україна).

Учасники тренінгу мали можливість поглибити свої знання та навички з технік деескалації соціальної напруги, ознайомитися з принципами Ненасильницького спілкування, вирішення конфліктних ситуацій, розвитку емоційного інтелекту. Важливо, що весь матеріал у тренінгу психологи відпрацювали практично.

"Навіть у періоди, коли час є критичним ресурсом для забезпечення нашої роботи, ми не зупиняємося шукати можливості якісно підвищувати рівень професійної майстерності психологів наших структурних підрозділів, щоб, в першу чергу  підтримувати себе і своїх колег у час кризи, а відтак – надавати якісну і ефективну психологічну допомоги та підтримку нашим захисникам, захисницям і членам їхніх сімей.", – зазначає Андрій Костюк, очільник Управління психологічного забезпечення МВС, додаючи вдячні слова "Простору Гідності" за стале і надійне співробітництво у цьому полі.

     


Дивіться також