Карл Плеснер

Карл ПЛЕСНЕР (Данія-Україна) – міжнародний спеціаліст з відновлення соціальних зв’язків після деструктивних подій, сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування (CNVC, США),

медіатор, фасилітатор діалогів, фахівець з відновлювального правосуддя. Сертифікований спеціаліст з кризових переговорів (Міжнародна асоціація переговорів із заручниками, США).

Виступає посередником у конфліктах, фасилітує процеси з примирення та відновлення соціальних зв’язків між учасниками деструктивних подій. Головна мета, що лежить в основі його практики, – відновлення гідності й людяності учасників подій фізичного і психологічного насильства. Карл Плеснер проводить тренінги з налагодження діалогу, Ненасильницького спілкування (ННС), медіації та кризових переговорів. Понад 5 років працював медіатором у поліції Данії, близько 2 років займав посаду радника зі сприяння діалогу у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ України (СММУ-ОБСЄ); має досвід роботи в Індії, Ізраїлі-Палестині, Балі, Україні (події ЄвроМайдану 2014-15 рр., збройний конфлікт на Сході України). Після насильницьких подій ЄвроМайдану, на початку війни на Сході України разом зі своєю дружиною, Оленою Ганцяк започаткував у Києві Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» і став ініціатором, партнером та лід-тренером Школи Інженерів Порозуміння. Сьогодні співпрацює з Центром у проектах, таких як Школа «Інженери Порозуміння», фасилітує відновні процеси на запит різних
груп українського суспільства, консультує громадський і державний сектори України з питань побудови миру та соціальної згуртованості.

Карл також проводить навчальні заходи, супервізії та консультації для неурядових організацій, освітніх закладів, бізнесу і державного сектору Данії, Укрaїни та інших країн у сфері своїх компетенцій.

Завантажити профіль окремим документом