Олена Ганцяк-Каськів

Голова організації

Олена ГАНЦЯК-КАСЬКІВ – Засновниця і Голова Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності». За освітою політолог (бакалавр, НУ «Києво-Могилянська академія»), магістр бізнес-адміністрування (MBA, IMI). Працювала на керівних посадах у сфері залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України.


З 2014 року працює керівником у громадській сфері, здійснює адвокацію сталих процесів побудови миру і працює у сфері соціальних комунікацій.

Після насильницьких подій ЄвроМайдану, на початку збройного конфлікту на Сході України, разом зі своїм чоловіком Карлом Плеснером (сертифікованим тренером з ННС і міжнародним фахівцем у сфері миропобудови) започаткувала в Києві Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» та співзаснувала миротворчу програму Інженерії Порозуміння.

Олена є партнером і керівником в Україні міжнародного проекту «Діалог задля вирішення конфліктів», що здійснюється Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019-2022 рр. у партнерстві з ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

В рамках професійної і громадської діяльності та в межах своїх компетенцій консультує громадські організації та державний сектор України у сфері миропобудовчих комунікацій.

Завантажити профіль окремим документом