Презентація Інженерії Порозуміння на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

29 листопада 2018
Презентація Інженерії Порозуміння на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

Представники Українського центру «Простір Гідності» і випускники Школи ІП спілкувалися з учасниками VII Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства України про Інженерію Порозуміння.

Усі, хто мав бажання дізнатися з перших вуст про Школу ІП, її випускників та їхній досвід роботи у сфері побудови миру – мали таку нагоду у форматі Цукерні з темою «Вони знають як вирішувати деструктивні конфлікти» в рамках Форуму ОГС у Києві. Півтори години у теплій камерній обстановці Інженери Порозуміння разом з організаторами Школи ІП, працівниками “Простору Гідності” знайомили гостей свого куточка Цукерні із методами та принципами Ненасильницького спілкування, Інженерії Порозуміння, відповідали на запитання і просто слухали.

Форум 2018 на один день став місцем, де громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада мали можливість зустрітись одне з одним як на дискусійних панелях, так і на навчальних майданчиках і у нових форматах активностей на кшталт «Цукерні: кафе відкриттів та нових облич».

Довідка:
Форум ОГС – це найбільша національна щорічна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій, адже крім офіційно зареєстрованих 2186 учасників подій, Форум могли відвідати всі бажаючі, адже для всіх був вільний. Тема Форуму-2018 – «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Мета Форуму полягала в посиленні спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізовані спільноти активних та відповідальних громадян. Форум пропонував подивитися на мрію – як на амбітний проект, який громадянське суспільство може реалізувати разом. Сформувати коло зацікавлених сторін, активізувати ресурси, скласти детальний план і, головне, виміряти вплив своїх зусиль – щоб знати, з якої точки потрібно завтра розпочинати новий проект, нову мрію.

Дивіться також