Кірстен Крістенсен

Кірстен Крістенсен – медіаторка, сімейна терапевт і сертифікована тренерка з Ненасильницького спілкування (ННС, NVC). Проводить тренінги і навчальні курси з Ненасильницького спілкування в країнах Європи, Азії, Африки та Північної Америки. 

22 роки своєї роботи Кірстен присвятила підтримці інших людей у особистому розвитку, а в період з 1998 до 2006 рр. понад 100 днів безпосередньо навчалася ННС у засновника методу Ненасильницького спілкування, доктора Маршала Розенберга.

Кірстен Крістенсен курує річні програми з Ненасильницького спілкування у Данії і Німеччині, є консультанткою у сфері своєї компетенції та очолює громадську організацію LIVKOM (назва укр.: спілкування, що збагачує життя), яка впроваджує ННС на теренах Данії та в інших країнах світу. Кірстен також публікує книжки про ННС і бере участь у створенні фільмів про створення культури миру в школах з ННС.

У 2014 році Кірстен перебувала у тренерській групі для зцілення і примирення за допомогою методу ННС у Непалі, в результаті чого був створений документальний фільм «Очима добра»:

Кірстен Крістенсен співпрацює з «Простором Гідності» з березня 2015 року як радник з ННС та в межах діяльності LIVKOM.

Завантажити профіль окремим документом