Аззам Талхамі

Тренер, «Процес примирення» (Палестина/США)

Сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування (Палестина-США), фасилітатор діалогів задля миру, психолог, журналіст. Аззам активно сприяє побудові діалогу між мешканцями Палестини та Ізраїлю і допомагає їм почути один одного, використовуючи різні формати побудови комунікацій: від невеликих закритих зустрічей – до масштабних проектів із залученням місцевих організацій, таких як Holy Land Trust, Northwest Compassionate Communication. Паралельно співорганізовує на Палестинських територіях довгострокові міжнародні інтенсивні тренінги з ННС (ITT) від світового Центру Ненасильницького спілкування (CNVC USA). Отримавши визнання своєї майстерності від провідних фахівців миробудівної справи, Аззама запрошують у різноманітні масштабні проекти, як то Міжконфесійний Пасхальний Седер (Interfaith Passover Seder) на території екологічної ферми на березі Мертвого Моря, а в США Аззам працював в якості запрошеного вчителя для дітей у Таборі Миру на Близькому Сході (Middle East Peace Camp) та навчав команду організаторів JCC в Сан-Франциско. Аззам став співзасновником проекту Бахібах (Bahebak Project), забезпечивши його ресурсами для гуманітарних та миророзбудовчих ініціатив.

У якості знаного в регіоні експерта з питань Близького Сходу, журналіст та фотограф від міжнародних медіа, що працюють в зонах бойових дій, Аззам висвітлює історію свого народу через призму власного співпереживання. Його репортажі були розміщені в новинних виданнях США, Близького Сходу, Європи. Як консультант з питань Близького Сходу та мусульманства Аззам був залучений до створення документального фільму AT&T (AT&T Original Documentary) про громадянську війну в Сирії, фільму «Волонтери» («The Volunteers»), курував переклад для Netflix, Sony та багатьох інших провідних студій, створював контент для Хаффінгтон Пост Арабік (Huffington Post Arabic). Як запрошений експерт-практик, Азам подорожує різними країнами світу із соціальними тренінгами та викладає у місцевих університетах, представляючи в медіа емпатичний підхід у процесах оцінювання подій, з великим бажанням мінімізувати використання мови ворожнечі у конфліктуючих громадах.

Вихований у люблячій родині з батьками-інтелектуалами: татом – відомим палестинським суспільно-політичним діячем, автором наукової літератури та матір’ю – досвідченою вчителькою Арабської мови, Аззам отримав ступінь бакалавра у сфері комунікацій і перекладу (іврит) Хевронського Університету (Hebron University) у Палестині.

Присвятивши себе справі налагодження спілкування між палестинцями та ізраїльтянами, Аззам викладав іврит в Університеті Хеброну і брав участь в створенні дипломної програми з івриту в Професійному тренінговому центрі Університету Аль-Естклал (University's Al-Estklal). Він заснував Атлас Центр (Atlas Center) для Медіа та перекладацьких студій для вечірньої школи Університету Хеброну.

Аззам мріє, що настане день, коли ізраїльтяни та палестинці, як і інші народи планети, назавжди оберуть мирне співжиття.

З Простором Гідності співпрацює з кінця 2019 року в рамках Школи Інженерів Порозуміння як тренер .

Вебресурси: https://azzamtalhami.com; https://thissaysiloveyou.org; https://www.loveyourneighbornvc.com/Азам Талхамі і Карл Плеснер, грудень 2020, Будинок ІП

Завантажити профіль окремим документом