Педагогіка миру (2019-2020)

Проект «Педагогіка миру» спрямований на відновлення громадянського діалогу на Сході України. Його здійснює ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» в рамках програми «Цивільна служба миру» за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Ешборн, ФРН.
Проект націлений на зміцнення спроможностей суспільних груп працювати з конфліктами у мирний спосіб, що дасть учасникам змогу/можливість почути один одного та впливати на прийняття рішень, необхідних для спільної роботи і розвитку. Команда проекту збудувала великий блок своєї діяльності навколо реалізації цієї мети та отримує через форму запити від неприбуткових організацій з Києва та з п’яти областей України, що визначені як цільові. Заявки стосуються проведення тематичних воркшопів, відвідувачі яких на практиці пробують, як працюють і використовуються техніки Інженерії Порозуміння, засновані на принципах Ненасильницького Спілкування.
Як це відбувається можна дізнатися, наприклад, за посиланням: У м.Бахмут Донецької обл. відбувся воркшоп «Мистецтво діалогу через Ненасильницьке спілкування»