Діалог у Дії (2016)
![](/pub/base/0191120fc1609211.jpg)
Проект «Діалог у Дії» покликаний сприяти розвитку культури діалогу в місцевих громадах малих міст України виконується Науково-видавничим об’єднанням «Дух і Літера» у партнерстві з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності», Благодійною фундацією «Діти надії та любові», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Національним центром «Мала академія наук України» за підтримки Програми захисту прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
![](/pub/images/2af5913692f86001.jpg)
![](/pub/images/bef7cd20ec696341.jpg)
![](/pub/images/e7be4596ceec5f41.jpg)
![](/pub/images/276a536a4e83a801.jpg)
Сторінка проекту у фейсбуці Діалог у Дії