Автори миру (червень-липень 2022)

Проєкт «Автори миру» розроблений для юних українців та українок (13-17 років), які опинилися далеко від дому через повномасштабне вторгнення рф в Україну, що охопила всю територію країни. Денний табір, ініційований американтою українського походження Оленою Сапелюк, студенткою Школи дипломатичної служби Джорджтаунського університету у співпраці з ГО "Український Центр «Простір Гідності»" за фінансової підтримки фондів Davis Projects for Peace та SIP.  У таборі було створено безпечне середовище, де діти і підлітки могли відновитися від травматичних подій евакуації, повернутися до балансу, бути собою, ділитися роздумами без страху бути осудженим.


Простір покликаний допомогти адаптуватися до теперішніх викликів, згуртуватися та зміцнитися, наповнитися тим, що приносить радість та дає сили, провести час серед однодумців та розвинути навички творчості, миробудування і Ненасильницького спілкування.
Інженери Порозуміння Сюзанна Кецмур за підтримки колег Євгенії Ставицької та Ольги Кіржой фасилітували активності для українських дітей і підлітків впродовж літньої безоплатної програми в Чорногорії, яка тривала 5 тижнів – 13 червня до 15 липня 2022.

Довідково про Ініціативу "Проєкти Девіса за мир" (Davis Projects for Peace):
Ініціатива заснована в 2007 році покійною Кетрін Вассерман Девіс з метою підтримувати є студентів та професіоналів, що покликані впроваджувати соціальні зміни у країнах, де недостатньо миру. Щоліта програма забезпечує фінансування для бажаючих і досвідчених миротворців брати участь у мовній шоклі Middlebury. Стипендіати ініціативи "Кетрін Девіс за мир" мають можливість вивчити іноземні мови або провести політологічні дослідження, щоб продовжувати використовувати свої навички для більшого блага — у професіях та ініціативах, пов’язаних з миром у світі.