Знак визнання дії «Простору гідності» у громадах на лінії фронту

4 листопада 2023
Знак визнання дії «Простору гідності» у громадах на лінії фронту

Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» з початку війни активно долучився до підтримки згуртованості територіальних громад та відновлення окупованих територій.

Випускники освітніх програм Простору Гідності, Інженери Порозуміння, проводять освітню та практичну миробудівну діяльність, а також надають психоемоційну підтримку там, де це необхідно. Співзасновниця і очільниця Простору Гідності, Олена Ганцяк-Каськів, та лід-тренер освітнього компонента Центру, Карл Плеснер, особисто часто проводять практикуми з мирного врегулювання конфліктів у громадах у зоні бойових дій та навчають працівників і часом жителів навичкам практичного миробудування та психоемоційної стійкості.

Співзасновниця і очільниця Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» Олена Ганцяк-Каськів і лід-тренер освітніх проєктів Простору Гідності, сертифікований тренер ННС та кризових комунікацій Карл Плеснер регулярно відвідують громади й проводять практикуми з мирного врегулювання конфліктних ситуацій та навчають психоемоційній стійкості та соціальній згуртованості у ці складні для країни часи.

Їх громадянська позиція та допомога, зокрема працівникам і жителям Торецької громади Бахмутського району, отримали високу оцінку і визнання від міської військової адміністрації – Василь Чинчик, очільник міської військової адміністрації, вручив Олені та Карлу цінні подарунки.

Новина створена за публікацією на сторінці Торецької міської військової адміністрації.


Дивіться також