Ненасильницьке спілкування та сучасна технологія посередництва в конфліктах

24 вересня 2014
Ненасильницьке спілкування та сучасна технологія посередництва в конфліктах

Військовий конфлікт, який розгорнувся в Луганській та Донецькій областях, спричинив низку проблем, з якими стикаються громади, що прийняли вимушено переміщених осіб, вимушено переміщені особи, діти, які навчаються жити в умовах військового конфлікту, фахівці соціальної сфери, що надають підтримку. Нерідко з'являється інформація про конфлікти у громадах та випадки дискримінації щодо переселенців. Громадскість, як і в багатьох інших сферах життя, перебрала тут ініціативу в вирішенні цих проблем, зокрема, в професійній підготовці фахівців для роботи в таких громадах.

24 листопада 2014 року в м. Старобільську Луганської області відбувся одноденний тренінг для соціальних працівників, соціальних педагогів та психологів на тему «Ненасильницьке спілкування та сучасна технологія посередництва в конфліктах».

Проведення тренінгу ініційоване Українським центром ненасильницького спілкування «Простір гідності», тренером виступив Карл Плейснер (Carl Plesner) – міжнародний тренер з ненасильницького спілкування (Данія). Організаторами тренінгу виступила Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка».

В ході тренінгу учасники обговорили актуальні проблеми приймаючої громади, вимушено переміщених осіб та їхніх дітей, розглянули методологію Ненасильницького спілкування в професійній сфері, взяли участь у практичних вправах, спрямованих на ефективне вирішення конфлікту.
Джерело: http://sos-ukraine.org/uk/starobilsk-prostir-gidnosti