ЗМІ про наc

Радіо НВ, 15.10.2019 р.

У студії радіо НВ – інтерв’ю з засновницею та головою Українького центру Ненасильницького спілкування «Простір Гідності» Оленою Ганцяк-Каськів про Ненасильницьке спілкування та його роль у вирішенні конфліктів в Україні.

«Це мова спілкування. Це про хороший зв'язок із собою, з іншим і переконанання, що людина тебе чує, і тоді можеш сказати їй будь-що, але дуже часто людина не чує, і не тому що вона не хоче чути, у неї багато свого, що не висловлено. Дуже важливо, щоб вона задовольнила потребу бути почутим, побаченим, і коли з’являється цей зв’язок, тоді можна донести, що ти хочеш».


Сайт «Голос України», 02.10.2019 р.

«Люди інтуїтивно шукають щирості і прийняття»


До Міжнародного Дня ненасильства про традиції ненасильницького спротиву в Україні, навчання методикам вирішення конфліктиних ситуацій та свою діяльність розповідають голова ГО «Український центр Ненасильницього спілкування та примирення „Простір Гідності“ Олена Ганцяк-Каськів та „Інженер Порозуміння“ Олег Іванов.

Сайт «Голос України», 02.10.2019 р.

Колонка Олени Ганцяк-Каськів на Українська Правда: Життя«Тоді на Майдані ми так і не навчилися як створювати живі ланцюги мирного супротиву людей (зрештою, в той час це вже було запізно), та натомість навчилися дечому безцінному і безстроковому — розпізнавати живі універсальні людські потреби, які волали звідусіль, буквально з кожного, багатоголоссям болю, ненависті, помсти, страху, безнадії.»

Олег Іванов — Інженер Порозуміння в ефірі радіопрограми «Донбас. Реалії»: шляхи вирішення конфліктів на лінії розмежування.


Без агресії і перебільшення: 60 хвилин про найважливіше для Донецької і Луганської областей. Олег Іванов: «Ми повинні чути потреби інших, прислухатися до них і допомагати вирішити їх».

Інтерв’ю з Вікторією Преображенською, Інженеркою Порозуміння 1-ї хвилі

Коли думаємо про іншу людину, її потреби, ми вже уникаємо образу ворога, дегуманізації, які шкодять емпатичності. Це, серед іншого, дозволяє будувати здорові взаємини, навіть зважаючи на те, що всі ми різні… Без суджень та оцінок, говорячи про те, що ми бачимо, осмислюючи свої, а також потреби й емоції інших, спостерігаючи… Яким має бути Ненасильницьке спілкування, як не допускати конфліктів та що може допомогти порозумітися? Про це слухайте у подкасті.

.

Інженерка Порозуміння Вікторія Преображенська на ток-шоу «Відкритий доступ» Українського радіо Харків про Школу Інженерів Порозуміння, проект «Пряма Дія Інженерів Порозуміння» та ін.

Інженерка Порозуміння Вікторія Преображенська на ток-шоу «Відкритий доступ» Українського радіо Харків про Школу Інженерів Порозуміння, проект «Пряма Дія Інженерів Порозуміння» та ін.

Стаття на сайті Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Пост на ФБ «Мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва»

Стаття на «Радіо Свобода»


Стаття на сайті Бердянської міської ради